Apartments Jakov

Supetar, Kroatien Flagga - Kroatien

Faciliteter

Hotellbeskrivning

Apartments Jakov ligger i Supetar, tio minuter med bil från både S:t Petras kyrka och St. Rochus kyrka. Denna lägenhet ligger 21,4 km från Splits hamn och 22,9 km från Split Riva. Känn dig som hemma i ett av de 2 luftkonditionerade rummen som har kök med kylskåp och ugn. Gratis wi-fi gör att du kan hålla dig uppkopplad och på rummet har du även satellit-tv och dvd-spelare. På rummet finns mikrovågsugnar och vattenkokare. Avstånd avrundas till närmsta decimal.

Puntastranden - 2,8 km
Petrinovics mausoleum - 2,8 km
S:t Petras kyrka - 3,2 km
Supetars strand - 3,6 km
Jadrolinija Supetar färjeterminal - 3,6 km
St. Rochus kyrka - 4 km
Jungfru Marias kyrka i Stomorni - 9 km
Olivoljemuseet - 12,9 km
Bračs ö-museum - 12,9 km
Johannes Döparens kyrka - 13,6 km
Jungfru Marias kyrka - 15,2 km
Bijaka-stranden - 15,9 km
Vidova Hora - 17,5 km
Lovrecina Bay - 18,1 km
Splits hamn - 21,4 km

Närmaste flygplatser är:
Brac Island (BWK) - 31,3 km
Split (SPU) - 46,2 km

Avgiftsfri parkering erbjuds på plats. Njut av utsikten från deras terrassen och dra nytta av deras utomhusgrill. Apartments Jakov har en restaurang som serverar gäster underbar mat.
  • Avgift för luftkonditionering: EUR 5 per natt

Det är möjligt att listan ovan inte är fullständig, samt att avgifter och depositioner inte inkluderar skatt. Observera att dessa kan komma att ändras.

Karta

Laddar sökresultatet...