Bellavista
Glasgow,
Storbritannien
Faciliteter
- Flygplats Edinburgh (EDI): 99.1 km
Hotellbeskrivning
Bellavista ligger i Alexandria bredvid en golfbana, en 1 minuters bilfärd från Loch Lomond och Trossachs nationalpark och 7 minuter från Loch Lomond. Detta pensionat med golfbana ligger 0,1 km från Three Lochs Way och 0,7 km från Balloch Castle Country Park. Känn dig som hemma i ett av de 4 rummen med mikrovågsugn. Sängen har bäddmadrass, duntäcken och egyptiska bomullslakan. Gratis wi-fi gör att du kan hålla dig uppkopplad. Badrummen har dusch och hårtorkar. Avstånd avrundas till närmsta decimal.
Three Lochs Way - 0,1 km
Balloch Castle Country Park - 0,5 km
SEA LIFE Loch Lomond Aquarium - 0,8 km
Maid of the Loch - 0,9 km
Loch Lomond Shores - 1 km
Loch Lomond och Trossachs nationalpark - 1,1 km
Loch Lomond Bird of Prey Centre - 1,2 km
Loch Lomond - 1,3 km
Balloch Castle - 1,6 km
Duck Bay Beach - 2,9 km
The Carrick Golf Course - 7,8 km
Levengrove Park - 8,6 km
Denny Tank - 8,9 km
Dumbarton Castle - 10,6 km
Loch Lomond Golf Club - 11,3 km
Närmaste flygplatser är:
Glasgow International Airport (GLA) - 26,1 km
Glasgow (PIK-Prestwick) - 85,3 km
Du kommer att ombes att betala följande avgifter på boendet – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:
- Deposition: GBP 50 per boende, per natt
Vi har listat alla tilläggsavgifter som boendet har upplyst oss om.
- Städning finns tillgängligt mot en avgift, som varierar beroende på enhetens storlek
Det är möjligt att listan ovan inte är fullständig, samt att avgifter och depositioner inte inkluderar skatt. Observera att dessa kan komma att ändras.
- Förhandsbokningar krävs för golftider. Bokningar kan göras genom att kontakta detta pensionat innan ankomsten med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen.
- Kontantfria betalningsmetoder är tillgängliga för alla transaktioner och gäster får tillgång till rummen med mobilnyckel.
- Kontaktfri incheckning och kontaktfri utcheckning är tillgängliga.
