Majestic Premium Hotel

Nha Trang, Vietnam Flagga - Vietnam

Faciliteter

  • Pool
  • Gym
  • Flygplats Khánh Hòa (CXR): 0.5 km

Hotellbeskrivning

Majestic Premium Hotel ligger centralt i Nha Trang, en fem minuters bilfärd från både Nha Trang nattmarknad och Louisiane Brewhouse. Detta hotell ligger 1,5 km från April 2 Square och 1,8 km från Tram Huong Tower. Känn dig som hemma i ett av de 187 luftkonditionerade rummen med minibarer och LCD-tv. Gratis wi-fi gör att du kan hålla dig uppkopplad, och kabel-tv erbjuder underhållning. Privat badrum med badkar eller dusch, regndusch och gratis toalettartiklar. På rummet finns telefon, värdeförvaringsskåp och skrivbord. Avstånd avrundas till närmsta decimal.

Louisiane Brewhouse - 0,5 km
April 2 Square - 1,4 km
Nha Trang nattmarknad - 1,6 km
Tram Huong Tower - 1,7 km
Do Dien Khanh Gallery - 1,8 km
Vincom Plaza Le Thanh Ton - 2,1 km
Xom Moi marknad - 2,4 km
Lotte Mart Nha Trang Gold Coast - 2,7 km
Khanh Hoa-museet - 2,7 km
Alexandre Yersin-museet - 2,8 km
Nha Trang katedral - 3,2 km
100!Ägglerabad - 3,5 km
Dam-marknaden - 3,6 km
Nha Trangs hamn - 3,7 km
Long Thanh galleri - 3,7 km

Den största flygplatsen i närheten är Nha Trang (CXR-Cam Ranh) - 33,5 km

Gäster har tillgång till bland annat business-service, gratis dagstidningar i lobbyn och kemtvätt/tvättjänster. Planerar du ett event i Nha Trang? På detta hotell finns det event- och konferensutrymmen på upp till 143 kvadratmeter, däribland konferensrum och mötesrum. Parkering (avgift tillkommer) erbjuds på plats. Här erbjuds många alternativ för fritidsaktiviteter, som bland annat utomhuspool, bastu och fitnesscenter. Boendet har även gratis wi-fi, conciergetjänster och bankettsal. Njut av lokala och internationella rätter på Lotus Restaurant, en av de 2 restauranger detta hotell ståtar med, eller stanna på rummet och utnyttja dess rumsservice dygnet runt. Du kan även hitta lättare måltider på deras kafé. Koppla av med din favoritdrink i deras bar eller bar vid poolen.
  • Parkeringsavgift: VND 150000 per natt
  • En avgift tas ut för tidig incheckning (endast i mån av tillgång)
  • Avgift för sen utcheckning (om tillgängligt): 100 % av rumspriset
  • Avgift för extrasäng: VND 300000 per natt

Det är möjligt att listan ovan inte är fullständig, samt att avgifter och depositioner inte inkluderar skatt. Observera att dessa kan komma att ändras.

  • Poolen är tillgänglig mellan 06.00 och 22.00.

Karta

Laddar sökresultatet...