Villa Marni

Gozo, Malta Flagga - Malta

Faciliteter

  • Flygplats Malta (MLA): 43.3 km

Hotellbeskrivning

Villa Marni ligger i Munxar nära stranden, en kvarts bilfärd från både Ramla Bay Beach och Sanaps klippor. Denna lägenhet ligger 16,7 km från Paradise Bay Beach och 17,7 km från Mellieha Bay. Känn dig som hemma i ett av de 4 rummen med platt-tv. Gratis wi-fi gör att du kan hålla dig uppkopplad. På rummet finns vattenkokare och tvättmaskiner. Avstånd avrundas till närmsta decimal.

Sanaps klippor - 0,4 km
Lunzjata-dalen - 2,9 km
Lunzjata-dalen - 2,9 km
Il Hagar - Heart of Gozo-museet - 3,3 km
Saint George's Basilica - 3,3 km
S:t Franciskuskyrkan - 3,3 km
Banca Giuratale - 3,4 km
Pjazza Indipendenza - 3,4 km
St John's Demi-Bastion - 3,4 km
Gozo arkeologimuseum - 3,6 km
Gamla fängelset - 3,6 km
Villa Rundle trädgårdar - 3,6 km
Krks katedral - 3,6 km
Fästningen - 3,6 km
Gozo naturmuseum - 3,7 km

Den största flygplatsen i närheten är Luqa (MLA-Malta Intl.) - 43,5 km

Gäster har tillgång till bland annat bagageförvaring och tvättmöjligheter. Gäster erbjuds flygtransfer tur/retur mot en avgift (tillgänglig dygnet runt), och avgiftsfri parkering finns på plats. Här får du tillgång tilll utomhuspool och kan njuta av utsikten från terrassen och trädgården. Koppla av med en drink på en av boendets 2 strandbarer.

Du kommer att ombes att betala följande avgifter på boendet – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:

  • Stadsskatt: 1.50 EUR per person per natt i upp till 15 nätter. Skatten gäller inte barn under 18 år.

Vi har listat alla tilläggsavgifter som boendet har upplyst oss om.

  • Avgift för flygtransfer: EUR 65 per fordon (enkel resa, max. antal passagerare 4)

Det är möjligt att listan ovan inte är fullständig, samt att avgifter och depositioner inte inkluderar skatt. Observera att dessa kan komma att ändras.

  • Poolen är tillgänglig mellan 09.00 och 20.00.

Karta

Laddar sökresultatet...