SIRO Porto Montenegro
Tivat,
Montenegro
Faciliteter
- Pool
- Gym
- Flygplats Dubrovnik (DBV): 82.0 km
- Flygplats Podgorica (TGD): 90.6 km
Hotellbeskrivning
SIRO Porto Montenegro ligger i Tivat, en tio minuters promenad från både Kotor Bay och Porto Montenegro. Detta hotell med familjevänlig profil ligger 11,4 km från Kotors gamla stadsmurar och 1,1 km från Buća-Luković Museum & Gallery. Känn dig som hemma i ett av de 240 luftkonditionerade rummen med minibar och smart-tv. Sängen i ditt rum har Select Comfort-madrass. Gratis wi-fi gör att du kan hålla dig uppkopplad, och kabel-tv erbjuder underhållning. Badrummen har hårtorkar och badrockar. Avstånd avrundas till närmsta decimal.
Kotor Bay - 0,5 km
Porto Montenegro - 0,5 km
Buća-Luković Museum & Gallery - 0,9 km
Sveti Roko - 1,7 km
Kotor linbana - 7,9 km
Sveti Ilija - 10,3 km
Gurdićporten - 11,1 km
Kulturcentret 'Nikola Đurković' - 11,2 km
Vår Fru av Botens kyrka - 11,2 km
S:t Triphons katedral - 11,3 km
Sankt Lukas kyrka - 11,3 km
Montenegros sjöfartsmuseum - 11,3 km
Kotors gamla stadsmurar - 11,4 km
Klocktornet - 11,4 km
Havsporten - 11,4 km
Närmaste flygplatser är:
Tivat (TIV) - 3,8 km
Dubrovnik (DBV) - 47 km
Podgorica (TGD) - 79,3 km
- Pool
Du kommer att ombes att betala följande avgifter på boendet – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:
- Stadsskatt: 1.00 EUR per person per natt i upp till 30 nätter. Skatten gäller inte barn under 18 år.
Vi har listat alla tilläggsavgifter som boendet har upplyst oss om.
- Avgift för komplett frukost: EUR 24 för vuxna och EUR 12 för barn
- Avgift för parkeringsservice: EUR 25 per dag
- Avgift för husdjur: EUR 17 per husdjur per natt plus en engångsavgift på EUR 50 för städning
- Inga avgifter tas ut för assistanshundar
- Avgift för extrasäng: EUR 50.0 per dag
Det är möjligt att listan ovan inte är fullständig, samt att avgifter och depositioner inte inkluderar skatt. Observera att dessa kan komma att ändras.
- Den säsongsöppna poolen är tillgänglig från 15 maj till 15 oktober.
- Förhandsbokningar krävs för massage och spabehandlingar. Bokningar kan göras genom att kontakta detta hotell innan ankomsten med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen.
- Anslutande rum kan erbjudas i mån av tillgång. Gäster kan be om anslutande rum genom att kontakta boendet direkt med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen.

