The Beach Villas at Ko Olina by Real Select Vacations

Oahu, USA Flagga - USA

Faciliteter

  • Flygplats Honolulu (HNL): 33.8 km

Hotellbeskrivning

The Beach Villas at Ko Olina by Real Select Vacations ligger i Kapolei (i området Ko Olina), ett stenkast från både Ko Olina Golf Club och Honu Lagoon. Detta lägenhetshotell vid stranden ligger 0,8 km från Kohola Lagoon och 1 km från Nai'a Lagoon. Känn dig som hemma i ett av de 6 luftkonditionerade rummen. Rummen har privata uteplatser/balkonger. Gratis wi-fi gör att du kan hålla dig uppkopplad. Badrummen har badkar och dusch, djupa badkar och gratis toalettartiklar. Avstånd avrundas till närmsta decimal.

Ko Olina Golf Club - 0,1 km
Honu Lagoon - 0,1 km
Kohola Lagoon - 0,5 km
Nai'a Lagoon - 0,6 km
Secret Beach Ko Olina - 0,9 km
Ko Olina Beach Park - 1,2 km
Ulua Lagoon - 1,2 km
Ko Olina Marina - 1,2 km
Lanikuhonua Lagoon - 1,3 km
Paradise Cove Beach - 1,4 km
Kahe Point Beach Park - 2,9 km
Hawaiian Electric Beach Park - 3,4 km
Tracks Beach Park - 3,7 km
Wet'n'Wild Hawaii - 6,4 km
Nanakuli Beach Park - 6,9 km

Närmaste flygplatser är:
Kapolei, HI (JRF-Kalaeloa) - 10,4 km
Honolulu, Hawaii (HNL-Daniel K. Inouye Intl.) - 33,3 km

Gäster har tillgång till bland annat reception (öppen dygnet runt) och hiss. Avgiftsfri parkering erbjuds på plats. Här kan du koppla av i en av 2 utomhuspooler, och du har även tillgång till ett fitnesscenter. Boendet har även gratis wi-fi, ett picknickområde och utomhusgrill. Avsluta dagen med en drink på boendets bar eller bar vid poolen.

Du kommer att ombes att betala följande avgifter på boendet – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:

  • Avgifter för städning varierar beroende på enhet och vistelsens längd
  • En skadedeposition på USD 1000 debiteras innan incheckning.

Vi har listat alla tilläggsavgifter som boendet har upplyst oss om.

  • För kreditkortsbetalningar tillkommer en avgift på 3 procent

Det är möjligt att listan ovan inte är fullständig, samt att avgifter och depositioner inte inkluderar skatt. Observera att dessa kan komma att ändras.

  • Endast registrerade gäster är tillåtna på boendets rum.
  • Boendet rengörs av städpersonal.
  • Kontaktfri utcheckning är tillgänglig.

Karta

Laddar sökresultatet...