Paskunji Residence

Tbilisi, Georgien Flagga - Georgien

Faciliteter

  • Flygplats Tbilisi (TBS): 17.7 km

Hotellbeskrivning

När du bor på Paskunji Residence i centrala Tbilisi är du endast en kort promenad från Tbilisi stadshus och tio minuters promenad från Sankt Georgsstatyn. Detta hotell ligger 1,1 km från Shardeni Street och 1,2 km från Georgiens nationalmuseum. Känn dig som hemma i ett av de 10 individuellt inredda rummen som har pentry med stor kyl/frys och ugn. Sängen har memory foam-madrass, duntäcken och sängtillbehör av högsta kvalitet. Rummen har privata balkonger. Gratis wi-fi gör att du kan hålla dig uppkopplad, och en LED-tv erbjuder underhållning. Avstånd avrundas till närmsta decimal.

Frihetstorget - 0,2 km
Rustaveli aveny - 0,2 km
Tbilisi stadshus - 0,2 km
Galleria Tbilisi - 0,4 km
Jungfru Marie himmelsfärds katedral - 0,4 km
Pusjkinparken - 0,4 km
Sankt Georgsstatyn - 0,5 km
Museum of Illusions Tbilisi - 0,6 km
Art Museum of Georgia - 0,7 km
Rustaveli Cinema - 0,7 km
Georgiens nationalmuseum - 0,7 km
Sionikatedralen - 0,7 km
Shardeni Street - 0,8 km
Kashvetikyrkan - 0,8 km
9 April Park - 0,8 km

Paskunji Residence rekommenderar att du använder flygplatsen Tbilisi (TBS-Tbilisi Intl.) - 17,1 km

Gäster har tillgång till bland annat expressincheckning, reception (öppen dygnet runt) och bagageförvaring. Gäster erbjuds flygtransfer tur/retur mot en avgift (tillgänglig dygnet runt), och avgiftsfri parkering finns på plats. Här har du tillgång till hyrcyklar och kan njuta av terrassen. Detta hotell i georgiansk stil har även gratis wi-fi, conciergetjänster och skidförvaring. Paskunji Residence har en snackbar/deli där gäster kan köpa nåt gott att äta.
  • Avgift för flygtransfer: GEL 60 per fordon (enkel resa, max. antal passagerare 6)
  • Avgift för husdjur: GEL 50 per husdjur per dag
  • Inga avgifter tas ut för assistanshundar
  • Sen utcheckning är möjlig mot en avgift (endast i mån av tillgång)
  • Avgift för extrasäng: GEL 35 per natt

Det är möjligt att listan ovan inte är fullständig, samt att avgifter och depositioner inte inkluderar skatt. Observera att dessa kan komma att ändras.

  • Om visum krävs för inresa i landet kan ditt boende i vissa fall hjälpa dig med de dokument som krävs för att erhålla ett. Mer information får du genom att kontakta boendet med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen. Boendet kan ta ut en avgift för denna tjänst, även om du skulle avboka. Alla arrangemang görs direkt mellan dig och boendet.
  • Barn som är 8 år och yngre är inte tillåtna.

Karta

Laddar sökresultatet...